16. rujan - Dan zaštite ozonskog omotača

Autor: Irena Novak Tvrtković, 24. 9. 2009.

Ove su godine učenici 6.a, 6.b i 6.c s učiteljicama prirode Vesnom Rogić i Ines Tudović sudjelovali na radionicama koje su održane 17. i 18. rujna. S učiteljicama su odradili obavezno gradivo iz udžbenika, a knjižničarka Kristina Prilika učenike je pripremila prezentaciju o zaštiti ozonskog omotača te ih upoznala s knjigama, časopisima i audio-vizualnim materijalom na temu zaštite ozonskog omotača, a koji u školskoj knjižnici postoji. Nakon predavanja učenici su rješavali nastavne listiće koje su za njih pripremile učiteljice.

Također, u sklopu Europskog tjedna kretanja, grad Ivanić-Grad podijelio je učenicima 4. i 6. razreda strip Ozy Ozone: branitelj našeg planeta.

Prosinac

1. prosinac – Svjetski dan borbe protiv AIDS-a