Počela je nova školska godina

Autor: Irena Novak Tvrtković, 19. 9. 2008.

Danas u 8.00 sati počela je nastava za učenike predmetne nastave. Učiteljice i učitelji te ravnateljica pozdravili su đake i zaželjeli im uspjeh u novoj školskoj godini. U pratnji razrednika učenici su u učionicama zadužili udžbenike za novu školsku godinu.

Učenici razredne nastave prvi školski dan započeli su svečanim programom (u organizaciji KUD-a škole) na kojem su zaželjeli dobrodošlicu prvašićima. Bilo je tu pjesme, plesa, balona, bombona, upoznavanja i sklapanja novih prijateljstava! Nakon svečanog programa i učenici razredne nastave zadužili su u učionicama udžbenike za novu školsku godinu.

Svim učenicima i učiteljima, stručnim suradnicima i ostalim zaposlenicima želimo uspješnu novu školsku godinu, puno rada, ali i veselih druženja.

Također smo se teška srca oprostili (ali samo s radom u školi!) od naših kolegica Dragice Vilaj, učiteljice tjelesnog i Nevenke Kesegić, učiteljice razredne nastave,  koje s početkom rujna počinju i svoju zasluženu mirovinu. Želimo im da uživaju u slobodnom vremenu i neka što češće posjećuju.

Prosinac

1. prosinac – Svjetski dan borbe protiv AIDS-a