Aktivnosti u knjižnici

16 novih knjiga za našu knjižnicu

Autor: Vanja Lovinčić, 11. 12. 2015.

I ove školske godine smo se uključili u projekt "Čitajmo mi, u obitelji svi".

Dana 11. prosinca 2015. godine u 3.b i 3.c razredu je započelo putovanje knjižnične naprtnjače s osam novih knjiga koju učenik nosi kod kuće i u krugu obitelji se s knjigama druži pet dana. Nakon završetka projekta knjige ostaju u fondu knjižnice i mogu se posuđivati.

Školska knjižnica tako se uključila u projekt "Čitamo mi u obitelji svi" koji je inicirala Hrvatska mreža školskih knjižničara.

Djeci su predstavljene nove knjige, a nakon čitanja će svi učenici zapisati svoj dojam u posebnu bilježnicu. U nju mogu i zalijepiti fotografiju ili napisati pjesmu. Najljepši dojmovi se nagrađuju. Rukask će putovati razredom do kraja školske godine.

Prvi sretnici koji su dobili ruksak su Karlo (3.b) i Mihaela (3.c).

Svim učenicima želim ugodno čitanje s obiteljii!

Više o samom projektu pročitajte u izborniku Knjižnica -> Projekti.