preskoči na sadržaj

Osnovna škola Đure Deželića Ivanić-Grad

 > O nama  > Djelatnici
Zaposlenici

Uprava:

Ines Tudović, ravnateljica

                       Radno vrijeme: PON, SRI, ČET, PET - od 8 do 16 sati

                                                    UTO - od 9.30 do 17.30 sati

                       Individualni razgovori: UTO - od 12. 00 do 13 sati

                                                                   UTO - od 16.30 do 17.30 sati

Marija Kovačić, računovotkinja 

                        Radno vrijeme: PON, UTO, SRI, ČET, PET - od 7 sati do 15 sati

Ivanka Mesarić, tajnica

                        Radno vrijeme: PON; UTO, SRI, ČET, PET - od 7 sati do 15 sati

 

Stručni suradnici:

Marija Alimanović, pedagoginja / zamjena Ana Matić

 Radno vrijeme: PON, SRI - od 11.30 sati do 17.30 sati 

                             UTO, ČET - od 7.30 sati do 13.30 sati

                             PET -  dva puta mjes. ujutro te dva puta mjes.                                                                       pop. (od 7.30 sati do 13.30 sati ili od 11.30 sati do 17.30 sati)

 

Marko Kirin, defektolog

Radno vrijeme: PON, SRI - od 7.30 sati do 13.30 sati

                   UTO, ČET - kad su niži razredi popodne od 10.25 sati do 16.30 sati

                                  - kad su viši razredi popodne od 11.15 do 17.15 sati

                   PET - dva puta mjesečno ujutro te dva puta mjesečno popodne                                               prema gore navedenom radnom vremenu

 

Kristina Prilika, knjižničarka

     Radno vrijeme knjižnice: PON, UTO, SRI, ČET, PET - od 9.15 sati do 15.15 sati

 

Razredna nastava:

1.a Štefica Bakarić

1.b Snježana Ivanović

1.c Mihaela Njegovec

 

2.a Ksenija Bilandžić

2.b Romana Orlić

2.c Marina Rodeš

 

3.a Ljiljana Žmegač

3.b Katarina Popović Milobara

3.c Nataša Svoboda Arnautov

 

4.a Mirjana Bobić

4.b Anita Vržogić

4.c Mirjana Pavanić

 

 

Predmetna nastava

Hrvatski jezik:

Nataša Duvnjak

Ivanka Marošević

Vlatka Rajski-Radošević

 

Engleski jezik: 

Koraljka Stražičić

Kristina Hendrih Girgis 

Ivana Gršić 

 

Njemački jezik:

Koraljka Stražičić

Sanja Bjelajac 

 

Matematika:

Mira Kruh-Vuk

Ivica Gregurec

Tihana Golner (zamjena Tatjana Sunek)

 

Fizika:

Ivica Gregurec 

 

Priroda/Biologija:

Kaja Glavaš

 

Kemija:

Marina Cimaš

 

Povijest:

Tina Matanić

Andrea Maloča

 

Geografija:

Ivana Petrić (zamjena Sandra Golub-Lazički)

Andrea Maloča

 

 

Likovna kultura: 

Petra Pavlić

 

Glazbena kultura:

Valentina Friedl-Štruklec

 

Tehnička kultura:

Jadranko Bartolić

 

Tjelesna kultura:

Tihomir Golner

Matej Mišković

 

Vjeronauk: 

Mileo Todić

Neven Pavelić

Andrea Ljubičić

 

Informatika:

Irena Novak Tvrtković

 

Razredništvo:

5.a Valentina Friedl-Štruklec

5.b Tihomir Golner

5.c Vlatka Rajski-Radošević

6.a Kaja Glavaš

6.b Tina Matanić

6.c Mileo Todić

7.a Kristina Hendrih-Girgis

7.b Ivana Petrić (zamjena Sandra Golub-Lazički)

7.c Koraljka Stražičić

8.a Sanja Bjelajac 

8.b Tihana Golner (zamjena Marina Cimaš)

8.c Petra Pavlić

 

 

Tehničko osobolje

Vlado Šafran, domar

Ana Hemen, kuharica

Miroslava Rotim (zamjena Valentina Zelinka), kuharica

Ruža Gunjača, spremačica

Jirina Bahnik, spremačica

Zlata Šoštarić, spremačica

Jagoda Murgić, spremačica

 

 

 





Kalendar
« Svibanj 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji

CMS za škole logo
Osnovna škola Đure Deželića Ivanić-Grad / Park hrvatskih branitelja 4, HR-10310 Ivanić-Grad / os-gjdezelica-ivanicgrad.skole.hr / ured@os-gjdezelica-ivanicgrad.skole.hr
preskoči na navigaciju